BGONAIR Live

Войната с Иран може да остави САЩ без достатъчно „Томахоук“ при криза с Китай и Тайван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Иран и Украйна ще направят Китай световен хегемон. Който владее Тайван, ще владее света!Бате Си.
отговор Сигнализирай
47
Баш смех
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: СМЕХ... Смех, смех, ама май от външна тоалетна се смеееш, cммeшнuk.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Янките наивно мислеха, че могат да се чувстват в безопасност, скрити в големите градове на арабските страни от Персийския залив.
отговор Сигнализирай
45
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
1. Трета Световна 2. Не съм гарант, че Иран няма да удари военни бази на сащ на балканите. Омръзна ми "експерти", които са чули нещичко кой съм да се правят на хитри по медиите 3. Иран има право да удри всичко американско
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Но защо ли почти никой не казва, че Ормузкият проток представлява 30% от световния втечнен природен газ. И този втечнен природен газ, тъй като е нанесен удар по мощностите, които го произвеждат, вече няма да отиде никъде. В редица страни от Близкия изток той няма да се произвежда, поне за дълго време. Защото мощностите, ако не са унищожени, то са много сериозно повредени.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Сега Западът отново зависи от Русия, от руския нефт и газ. Те могат да проклинат, но нищо няма да се промени, докато активната фаза на войната в Близкия Изток не приключи и докато монархиите от Персийския залив не възстановят енергийните си мощности.
отговор Сигнализирай
42
уе
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да открием кампания - капачки за томахавки!
отговор Сигнализирай
41
МНЕНИЕ
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Очаквам Тръмп да нареди Ядрен Удар срещу Техеран .
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
За сметка на това, танкерите доставящи втечнен газ и петрол от САЩ през Атлантика са се увеличили двойно само за изминалото денонощие. САЩ останаха основен и най-голям доставчк на газ и петрол. И то при постоянно покачване на цените
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Според два източника на изданието, израелското разузнаване тази седмица е получило тревожни сигнали, че между иранското ръководство и екипа на Тръмп е имало обмен на съобщения за възможно прекратяване на огъня. В понеделник Нетаняху лично се обади в Белия дом и директно попита дали са имали такива контакти.
отговор Сигнализирай
Новини