BGONAIR Live

Русия забрани абортите в окупираните територии, праща жените при свещеници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Бразилската рекламна компания Platinum Studio "затвори" в презервативи Владимир Путин, Ким Чен Ун и Доналд Тръмп със слогана "Някои хора не е трябвало да се раждат".
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: анонимен32 Е по-лошо родил си се в украйна.
отговор Сигнализирай
33
Окрайненец
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
До: анонимен 34"Как пък една купейка не замина към Z рая на север". От окопите на ВСУ в Донбас ли пишеш?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Разрешиха многоженството на мюсюлманите в Русия Причината е в демографската криза и масовият отказ от раждане на деца.Религиозното многоженство вече е разрешено за мюсюлманите в Русия по решение на мюфтийството, съобщи РИА НОВОСТИ. Решението е одобрено от руските власти.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 9
До: анонимен34Ами не искат ние ги ритаме да си ходят при зеля да си защитават украйната те решиха,ме сме длъжни да ги храним.
отговор Сигнализирай
30
Раша на каша
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Не е ли иронично че гинекологията Урсула бърка в игрите на ПУТин...и ще го излекува мухахаха
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Как пък една купейка не замина към Z рая на север
отговор Сигнализирай
28
К00ПЕЙКИ бензинджии
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Нас пак ни казаха че ще сменим световния ред ама пак хванахме сред ния
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Всеки ден благодаря на съдбата че не съм се родил при руз нациИ на най-лошия си враг не пожелавам да се роди в раша
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: анонимен27 Е аз вече имам ти мисли за себе си и за Зорзула,Шмекеренко дето ги ,арестуваха за шпиононаж.Май и те си бяха повярвали ,че тук им е украйна и сме и длъжни с нещо.
отговор Сигнализирай
Новини