BGONAIR Live

Германия към Тръмп: Това не е война на НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тръмп отново ПОМОГНА на Русия. Факт
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Само Китай е засегнат от войната там, но ще се преориентира към изцяло или почти изцяло руски доставки, от което ПАК ПЕЧЕЛИ РУСИЯ. Лошото е, че от хватката на Путин няма измъкване за руския страдащ народ с промит мозък от детската градина. Мога само да ги съжалявам.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това е войната на Тръмп. Не на НАТО. Тръмп НЕ ПОПИТА никого от НАТО когато започна войната с Иран.
отговор Сигнализирай
58
До 51
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Русия няма никакъв интерес да се бие за Иран, Русия само ПЕЧЕЛИ от войната там.
отговор Сигнализирай
57
Американ
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Европеец; Тръмп е 100% прав в оцентака си за ЕС и "лидерите" там. И както си е в политиката и често в живота, когато някой се oaka гледа да омаже и останалите.
отговор Сигнализирай
56
Американ
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: Европеец: Тръмп е прав в оценката си за ЕС и есовските "лидери". И както си е в политиката, а и често в живота, когато някой се оака гледа да омаже и останалите наоколо.
отговор Сигнализирай
55
Американ
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Европеец: Тръмп е 100% прав в оцентата си за ЕС. Набута се/ни в тази каша от високомерие и за да угоди на нетаняхувите евреи. И както е обичай в политиката, когато някой се oaka иска и всички други да омаже.
отговор Сигнализирай
54
Американ
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Европеец: Тръмп е 100% прав в оценката си за ЕС. Друг въпрос е че се *** в Иран, ама това стана от високомерие и за да угоди на евреите. И както е винаги в политиката, който се oaka иска и всички други да омаже.
отговор Сигнализирай
53
Oще ще им омекват
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Канчетата. Щото избори идат, а нафтата 2Е и нещо, щом не щат руска ще отгърмят по нанадолнището. А и ени девеесе милярда имат на сърце да дават на хахолите.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 45. Кои са тези, швабите ли, ако не бяха САЩ за Западна и СССР за източна/галеници на двата лагера/, за др може да няма, но за тях всичко най качествено, та до там какво са постигнали.:))
отговор Сигнализирай
Новини