BGONAIR Live

Москва иска ЕС да смени ръководоството си и да се откаже от русофобията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Ееех ибрици
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Какво времена, а? Не само че няма да дочакате фалит на РФ, ами и ще пълните руската хазна здраво - живи да не бяхте,какво доживяхте
отговор Сигнализирай
44
Мхъ
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Този *** - Правилно. Всяка държава да си гледа своето. Що ЕС харчи нашите пари и налага ограничения в международната търговия с ресурси, които са в ущръб на гражданите на ЕС и в полза на държава, която не е членка. Да сте хохли ще ви разбера, ама ако не сте значи сте просто и.д.и.о.ти.
отговор Сигнализирай
43
МАРШ ПРИ ХАМЕНЕЙ..!!
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
ЗЛОДЕИТЕ НЯМАТЕ МЯСТО НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Какво става в Безинтернетная? Има ли уай фай?
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Руския просяк пак се моли да купуваме от тях. Но типично па руски молитвата му звучи като заплаха и ултиматум.
отговор Сигнализирай
40
До: Ти да видиш...
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Вече видяхме. И продължаваме да гледаме оаканите укропи, още си бегат на запад хахаха
отговор Сигнализирай
39
Този бастун
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Да си гледа неговата държава и да не си пъха носа там където не му е работа. Какво ръководство и каква политика ще води Европейския съюз не е работа нито на Кирил Димитриев,нито на никого другиго. А какви грешки е направил ЕС и какви Русия е въпрос на много задълбочена дискусия и не е Русия тази, която да определя морални и политически норми при положение, че е нарушила не само международното право, но и моралната страна на нещата
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Руската шизoфрения не е спирала от 1917 година насам.
отговор Сигнализирай
37

преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 9
До ЕС глюпендерите. Продължавайте със санкциите. Скоро ще върнете парните локомотиви на мода. Особено след като ционистките дружки решиха да подпалят и източниците в Близкия изток
отговор Сигнализирай
36
Ти да видиш...
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Русия не е в позиция да иска каквото и да било. Свърши тая.Сами си го направиха. Да живее Путин. Нали за него се бият.Щял да въвежда нов световен ред...Мер-за-вец.
отговор Сигнализирай
Новини