BGONAIR Live

Дубай се прощава с имиджа си на финансов център, губи блясъка си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
ами операцията за преграждане на ормуз вече я няма щото от саудитска арабия на тръмпчо му скръцнаха със зъби
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Важното е, че американците ги пазят.
отговор Сигнализирай
58
.....
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Богаташите инвестираха там ,защото не им искаха данък печалба.Това е направено с цел привличане на инвестиции от целия свят.Те хората не са прости като нас да унищожават всичко.Имат едни голи пясъци ,а са направили оазис,нищо да не ти липсва.Е имат и петрола който движи икономиките по света!
отговор Сигнализирай
57
Майната му
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
на Дубай. На богаташите, на ескортниците. От десетилетия Lufthansa гради образа си като оазис на стабилност, а сега до края на годината трябва от някъде да намери допълнително 2 млрд. евра за поскъпналия керосин. От къде? От високите цени на билетите. Пари, който ще дойдат от джобовете на всички нас.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Време е камиларите пак да се съсредоточат в направата на шаурма сандвичи, защото за повече ментален капацитет нямат!
отговор Сигнализирай
55
Новият Дубай
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да заповядат в Манастирските Ливади
отговор Сигнализирай
54
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Стрелям с много голям калибър пак ще ви питам копилеттта гадни, кой иска от домашните ябълки, че имам много амуниции!!!
отговор Сигнализирай
53
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Още някой да иска от кошницата с домашните ябълки? Айде че имам още десетина пълнителя! https://m.youtube/watch?v=u9Dg-g7t2l4&list=RDu9Dg-g7t2l4&start_radio=1&pp=oAcB
отговор Сигнализирай
52
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Туй проблем ли е бе? Ако това е проблем, какво да кажат хамъръканците. Те се простиха с имиджа си на световна суперсила - хегемон. Даже се простиха и с имиджа си на суперсила. А ако Тръмпето не успее да измоли мир от Иран, ще се простят и с имиджа си на сила. Тежки времена настъпиха за сашките и родните евроатлантици.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ако рижото пце не бъд усмирено Дубай ще стане като Мумбай :))))))))
отговор Сигнализирай
Новини