BGONAIR Live

Дубай се прощава с имиджа си на финансов център, губи блясъка си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Както казваше Киро Брейка преди няколко месеца: "Ей вярвайте ми че тия арабски отпааадъци в Дубай след време ще се молят да имат тази нашата природа." Голям..без да е пророк.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
На плажа да продават броеници и часовници. Може и песък.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Арабите дадоха пари на Путин, сега лапват хамбурския салам. Нека баба
отговор Сигнализирай
27
Предложение
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ми да продават дубайски шоколад.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Това не е нищо ново. Дубай отдавна е сметище за ***, наркобосове и загуби блясъка си преди много много години. Каквото са посяли шейховете такова ще пожънат, като БГ черноморието
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Путин е искал пари от ОАЕ, документирано е. Те са помагали. Очевидно Путин е нямал много пари.
отговор Сигнализирай
24
Гошо...Тъпото
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Шиши,ще го...възроди,като пренесе с Фалконите поредните...торби с пари,от България.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
До 22 Фалш, много си Фалшив.На Русия не й е трябвало пари от ОАЕ, и от който и да е, за да нападне Украйна. Русия си имаше преедостатачно и оръжие и пари. Само в Западни банки имаше 400 млрд$,, руски пари.
отговор Сигнализирай
22
Верно ли уе
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Когато ОАЕ даде пари на Путин, да нападне Украйна преди 5г, никой нищо не каза...
отговор Сигнализирай
21
Гергана
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Дубай винаги ми е било фалшиво..
отговор Сигнализирай
Новини