BGONAIR Live

Дубай се прощава с имиджа си на финансов център, губи блясъка си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
АНОНИМ
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Един бивш фин. мин. имаше амбиция да направи България финансов хъб, но нищо не стана. Сега е момента, ако не беше аут.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ако неэсе лъжа нефтът в Дубай го откриват 70- тте години. Преди това е било пустиня. Сегаэи след последните събитияэи новата геополитическа ситуацияэе нормално да зазлеят нещата. Да видим дали ще се превърне в тройна тенденция. Хегемонът на Близкия Изток е Иран.
отговор Сигнализирай
48
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаете ли какъв е проблема на оригинала? Вокалът! Тука е по-добре, обаче пак тая песен некой може да я закове още по-добре! И май трябва да е жена! https://m.youtube/watch?v=Mfh2ZnRw9JU&list=RDMfh2ZnRw9JU&start_radio=1&pp=ygUQZmluZCBteSB3YXkgaG9tZaAHAQ%3D%3D
отговор Сигнализирай
47
Чалгар
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Сега нашия чалга елит къде ще си лъска имиджа?Къде селяните ще ходят да се дзверят на бетона?
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Плача! Нашенските мурвеенттиии да си събират багажа!
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
УЖАС! Имам поне 11 млн. евро там! И сега кво? Ще дам 35% на НАП?
отговор Сигнализирай
44
Потресен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Въх, няма да мога да спя тази нощ! Бедните олигарси! Ще ги мисля.
отговор Сигнализирай
43
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Измислен и изкуствен град насред пустинята.Всичко направено срещу Природата приключва.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Биби и тръмпи каква каша направиха . Ше блесне сащ и петрол си имат и финансов център са .
отговор Сигнализирай
41
.
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да се сърдят на Сатаняху и Тръмп!
отговор Сигнализирай
Новини