BGONAIR Live

Какво би последвало при сваляне или внезапна смърт на Владимир Путин?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Дреме ми , дали ще се самоизяждат , като си отиде КГБ-ският Мутант ! Цялата секта там трябва да бъде изритана! Сигурен съм , че в Русия все още са останали умни хора , които да не са роби на Лъжата!
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Какво би станало? Укрите дето го сънуват това, ще се събудят и ще трябва да ходят на фронта в името на зеленото шмъркало. Слава Кokaini!
отговор Сигнализирай
81
Popa ot razgrad
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
С Путин е зле, без Путин ще е по-зле...
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Правилно- ако си отиде , може да има много повече проблеми от сега за много хора. Така че, както се казва- свикнали са му вече и да е там дълго.
отговор Сигнализирай
79
до 80
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
А ти как мислиш ,че ние трябва да знаем такъв гений -гринго какво иска да каже с това Фламингото . А ти ще останеш непъктнат от взрив в АЕЦ ? Не е леко да си *** .
отговор Сигнализирай
78
Петров
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
какво ще стане ако всички днесари и днесарки умрат едновременно, приимерно от ханта вирус в мизерията в която живеят? никой няма да забележи щото посолството ше си намери други л....и.....з......ч.......и с ханта вирус. може да не са толкова елемнтарни обаче
отговор Сигнализирай
77
Редник РАЯН
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Путин ще ни освободи от олигархична България.
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Какво става със санкциите, разрушиха ли вече руската икономика?
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Русофилчета, как мислите? Може ли Фламингото с 1000кг тротил да направи така че някоя руска АЕЦ да експлоадира като в Чернобил? Просто трябва да и спре охлаждането и от там нататък нещата стават неуправляеми.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Има един pycoфил тpaвecтит на площад Македония. Казва се Стефани.
отговор Сигнализирай
Новини