BGONAIR Live

Какво би последвало при сваляне или внезапна смърт на Владимир Путин?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Иван Костов
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Демокрацията е в опасност.Чекмеджан и Шиши барабар с Пеньоара да вземат мерки Хазната е празна,пари Йог.Рундьо сам няма да може да се справи.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
А какво става с европейскта икономика? Как се развива "цъфтящата градина"?
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонименНе, България съществува въпреки русия и ще бъде така, а вас предателите, които мислят така , скоро ще ви избесиме по лампите.
отговор Сигнализирай
70
ХАХАХАХАХАААААА
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Неукия беззъб сорocouд пак" громи"Русия
отговор Сигнализирай
69
БЪЛГАРИЯ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Мислите ли че след Путин Русия ще се разпредели от Тръмп ? Русия мина през Катарзиса си , както България след Ерата на Глупавите Президенти - Жельо Желев , Петър Стоянов и Плевнелиев (не му знам първото име) - те Продадоха Македония на СЪРБИЯ .Не се Напиняйте - Народа Решава КОЙ Ще е Президент .
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Българските мъже са импотентни от стрес, безпаричие и страх да не загубят работата треперят да не останат без доходи, ама пак ги уволняват, а сега какво ще става с тези цени на енергията - масово ще уволняват хора...
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
И САЩ са си добре, имат си достатъчно нефт, и Русия си е добре, нефт колко искаш, и за Китай ще има нефт и газ, и само ЕС са в гьза.
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Светът се сблъска с най-сериозната енергийна криза в историята, заяви Европейският комисар по енергетика. От началото на войната срещу Иран страните от ЕС са платили с над 30 милиарда евро повече за внос на енергийни носители. ЕС се подготвя за недостиг на гориво, преди всичко авиационно. Дори при бърз край на войната, за нормализиране на ситуацията може да са необходими няколко години. Брюксел увеличава резервите и разглежда извънредни мерки за разпределение на енергийни ресурси.
отговор Сигнализирай
65
Програмис
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Аз сега як кренвирши с майонеза и чери домати и гледам холивудски хорър 2026 година
отговор Сигнализирай
64
Жокера
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
След него ще дойде Сталин 2. Тогава ще ви се стъжни.
отговор Сигнализирай
Новини