IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Медведев: Германия настоява за военен конфликт с Русия до 2029 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Единствените държали се като хора с немците са руснаците. Но немците не го заслужават. Защото не са хора.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Единствените държали се като хора с немците са руснаците. Но немците не го заслужават. Дащото те са хора.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен/32 "Не сте фактор никъде!" - Путин по червения килим в САЩ, Китай. ОАЕ. Тръмп, Си, Шейхът ги посрещат на другия край. мерц, урсулата, стармър, макрон ги посреща началничката на канзеларията, министъра на екологията или някой друг... гуеми фактори.
отговор Сигнализирай
35
m
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
този път ше ядете *** ватенки!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Истината 31 - да прав си, само че затворен в клетка като животно в цирк
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
тъй тъй, 1945г като не доубихте врага - сега пак цяла европа ще страда заради дойчовците
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен-Швабите да внимават с картинката че руския ботуш може отново да се завърне в берлин.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Ако не бяха руснаците, Хитлер щеше да завземе и САЩ и Англия.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Е, вече почва да става напечено. Русия най-накрая отговори на НАТО и постоянното "да се готвим да воюваме с Русия" с дипломатично изказана заплаха, че накрая Русия може и да нападне в отговор, ако продължават така да се вихрят. Русия няма да си даде Балтийско море и т.н. без бой, няма и да даде даже да има опит за големи бази на НАТО, които могат да го затворят. То заради тези опити на НАТО да прави бази на руската граница почна патакламата с Украйна....
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 12
Германия не ви отчита за живи, бедняци руски. Не сте фактор никъде! 5 години в Украйна ви видяхме силата- само лаене и затъване с 1.5м жертви.
отговор Сигнализирай
Новини