BGONAIR Live

Аржентина е страната с най-висока честота на хантавирус в региона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да се прати антибиотик и всичко необходимо заедно с указания за лекуване, какво чакат, хората да изм рът ли, явно че в лайнера е имало гризачи. Всеки кораб с котки. Страните да спрат НПО да се занимават с котки и кучета. Няма ли чистачи - кучета и ловци - котки, ще има плъхове и мишки и влечуги, хранещи се с гризачи.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гризачи в цял свят, стига паника, така и с ковидо беше, па какво, нищо.:))
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами изтрепали са котенцата си, сега плъхчета и мишлета им носят вирусчета. Ами пазете си мяу и бау от доброжелатели.:))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
"23 души се скитат наоколо .." и "Според съобщенията, кохортата се е завърнала в съответните си страни." ужаст, ужасен. Цяла кохорта се е заразила и скита заразена по света .....
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Бг требва да затвори граница за ТИР и коли както и летища. После ше се затвори и софия и мангистралите.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
А Аржентинският песцитиден слънчоглед, 8 кораба, който някой го докара в БГ, е вече на олио. Честито на печелившия.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Честито на европейците, ще хапват аржентински миши екстременти с хляба си
отговор Сигнализирай
Новини