IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Войната достига Русия и подкопава образа на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Въпросче
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Забелязал съм, че ако напишеш к.U.r. или някоя друга неприлична дума, те цензурират със звездички. Ето така - ***. Обаче ако напишеш путин, не те цензурират. Някой знае ли, защо е така ?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
До: анонимен 21 - За сега (и за напред) руската терапия лекува най-добре укробандера.Все пак Путин "стопи" населението на Окрайна от 41 милиона през 2022-ра година до 32 милиона, ама през 2025-та. А сега, през 2026-та са под 30 милиона.Демек Путин за 4 години намали населението на Покрайна с ДВЕ Българии...
отговор Сигнализирай
18
Ахент спаружени МЪДЕ
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 7
До: Агент Мърдок ЦРУ ... а не агент МЪДЙОК ... Ха. ха, ха, ха, гааа......
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Само дронотерапията ще излекува руснаците от тяхната огромна агресивност и шовинизъм.
отговор Сигнализирай
16
До Агент Мърдок ЦРУ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
*** ...седи мирен , кой знае в каква намочана панелка живееш с 6 кредита, смени ли памперса преди да пишеш ??? :))))))
отговор Сигнализирай
15
Що стана
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
Що стана превзеха КУРск и сега са тръгнали към Москва нали ??? хахахахахахахахахахахахахахахахахахахах
отговор Сигнализирай
14
Агент Мърдок ЦРУ
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 4
Тридневната спец операция върви гладко на петата година :) златния фонд на РЦБ малко липсва. ОПЕК, Брикс се разпаднаха. Нато удвои територии. Стс сигурност стана по-добре за Русия :) ха ха
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 7
Русия вече е чал. Тепърва там предстои гражданска война. 70% от населението гладува, но по новините нищо не се пише. Скоро гладните тълпи зомбита ще стигнат до бункера Владая, където някои джуджета ще пият апчето стрихнин.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 9
До: Агент Мърдок ЦРУCмеят ли ?)) Нали ще се "оssерат" от страх и ти ги дрънкаш едни ,а да не би си с лява резба ,щото много "обичаш" Путин ))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Чакаме с нетърпение разпада на Блатная. Взел съм пуканки от Фантастико.
отговор Сигнализирай
Новини