BGONAIR Live

В полска болница до границата с Украйна: Не знаем в какво състояние ще пристигнат пациентите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Борел няма ли да ги посети и прочете Приказки под шипковия храст? Или урсулата, или калас?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ко състояние - пристигат у чували :))))
отговор Сигнализирай
7
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Живи да ги ожали човек "горките " поляци и украинци. В Република България ги посрещахме с хляб и сол и с много сексуални българи от ромски произход, които правеха нагледно интимните си дейности на българското Черноморие. В днешно време привлякоха и украинци, които да заемат работните места на непослушните българи от български произход. И те отново недоволни и се разбягаха като котки из цяла Европа. Едно е сигурно, че поляци, украинци и българи от ромски произход са вечно недоволни и агресивни.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Вие викате срещу Русия? Чудесно, правилно! Даваме ви пари, оръжие, вие се бийте. После ще ви лекуваме и пишем патетични статии колко лошо нещо е войната. Ние ви я причинихме, ние ще ви лекуваме. Лицемери жалки.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Да не им натресат и от ония с круизната треска. Че и на нашите дупедавци може да пратят по някой друга мър6а.
отговор Сигнализирай
4
Шляхтичите
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 4
Що не питаха в какво състояние бяха децата на Донецк след бомбите на укрофашагите? Лицемерието на джендеристите няма край...
отговор Сигнализирай
3
Петров
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 4
Полша е член на НАТО и взима участие в конфликта като възстановява войници от едната страна за да отиват отново на фронта. Другата страна в този случай има пълно право да третира това учереждение като вражеско и да отговори огледално така че то да спре да подкрепя противника.
отговор Сигнализирай
2
аха
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 3
на война - като на война!....нали не искахте да бъде специална военна операция, е това е войната!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 7
В най-добрия за пановете случай идват с изпружени крака и вкочанени. Спестява се от труд и медикаменти. Укропите да не са плащали осигуровки в Полша.
отговор Сигнализирай
Новини