BGONAIR Live

Русия свива честванията за Деня на победата на фона на украинските атаки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
руски закон
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Който руски лидер не го показват на парада ,го показват в мавзолея.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
Едва ли е заради това.Идва пролетната офанзива и Битката заСлавянс к,Купинск,Запорожие Днепропетровск Суми вече се води и в краина сметка Украина ще се сбогува с поредния регион
отговор Сигнализирай
39
Джеси Лингард
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Русия стана като президента си - държава Джудже
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Руснаците като в крайна сметка ликвидират путин и тоя празник ще бъде отменен. Истински фашисти, да отбелязват победа над "фашисти", които в същност не са фашистии. В крайна сметка и едните и другите са позор за човечеството!
отговор Сигнализирай
37
Експерт
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Не ги мислете Руснаците,нас ще ни изнесе и Сомалия.Русия воюва с целият запад и пак държи.
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
До: анонимен 36 Има много просто и гениално решение за русофилите страдащи от ЕС в България. Чемадан-Вокзаль-Сибирь.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонименИ в нашият парламент също
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Важното е, че Джирото стартира от Несебър. Грация на синьора Мелани..
отговор Сигнализирай
33
Петров
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
България и днесарите бгъ като активни съюзници на победените във войната са настроени негативно към празника. В къщата на обесения.....
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 8
Българските мъже са импотентни от стрес, безпаричие и страх да не загубят работата треперят да не останат без доходи, ама пак ги уволняват, а сега какво ще става с тези цени на енергията - масово ще уволняват хора... А жените им като ги засърби и се праскат с всеки баровец който има кинти и кара скъпа кола.
отговор Сигнализирай
Новини