BGONAIR Live

Американски сенатор: Оръжейните запаси на САЩ са тежко изчерпани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
САЩ са яко бункрута. Външния дълг отива 50 трилиона.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бате нема се плашиш,Тръмп като пусне газ отзад и ще усмърти всеки етаж.
отговор Сигнализирай
16
Бомбачу
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
По принцип той говори за тези 3 определени типа боеприпаси. Иначе предполагам че от малко по-глупавите бомби, там количеството сигурно е неограничено и могат да бомбят цял континент.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
А иначе 300 НПО-та подксачат че сащисаните били демокрация и да връчели нобела за мир и разни такива.
отговор Сигнализирай
14
gogo
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
хахахха...най-големият производител на оръжия в света имал недостиг?!?!... смях в залата !
отговор Сигнализирай
13
Пирати на 21 век.
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Сащ крадат чиповете от пералните и електрониката от ограбените кораби в Ормузкият канал.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Демократите отново лъжат.САЩ имат достатачно боеприпаси да водят не една, а две войни като тази в Иран.По въпроса за,, Томахоук", САЩ, са използвали и 30% във всички воини водени от 1990г.Ракети се произвеждат всяка година, използват остарелите.А,САЩ разполагат и с други видове крилати ракети.
отговор Сигнализирай
11
Бум
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Добра новина за света, така агресорите сащ,няма да убиват още деца в Иран....
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бива ли да са толкова *** да плямпат такива неща на всеослушание? Така не се побеждава във война! Те сами си вредят. Тоя ако беше в Русия щеше веднага да съжали за думите си и да се самоубие скачайки от някой висок прозорец. :)))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен 10 - тоа е демократ, кво да говори. бъгнат асротонавт/касманафт/
отговор Сигнализирай
Новини