BGONAIR Live

Американски сенатор: Оръжейните запаси на САЩ са тежко изчерпани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Този платен ли е, що ли. Какви са тези безмислици.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Да каже колко му платиха за да ръси тези дивотии. 2005-та бях в казармата и ни раздадоха бельо и кърпи от 60-те години, така дълбоки са военните резерви. Това че пуснаха 100 ракети, освен във на иранците, другаде не е бъркало.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Украйна ще им продаде ако им се помолят!
отговор Сигнализирай
5
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Нищо не е изчерпано. Лъжат!
отговор Сигнализирай
4
Ястреб Османлията
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма значение какви ги ломоти, това са брътвежи за вътрешно потребление на електората. И той е на хранилката на AIPAC, с почти половин милион долара дарения от евреите, ще рече че и той е горд член на тайфата "Israel first!"
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Май ще вдигат само гири срещу Иран. За повече нямат запаси. Ако свършат съвсем и се наложи да спрат помощта към и*рел, онези ще изчезнат без време от картата. А все пак са шефовете и за тях трябва да има винаги. Амитата да бачкат като гламави, данъците да текат за гърбоносите. Болно държава, която няма как повече да бъде пример за нищо и на никого. Дори Европа го осъзна. Някои по-рано, някои тепъва, нашите, Източна Европа, разбира се, последни.
отговор Сигнализирай
2
е па
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
от къв зор нападнахте Иран? Те си имат запаси и много тежко, че ви доди таз авантюрка.
отговор Сигнализирай
1
Персите
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
оставиха и Пиндостан и Израел без оръжейни запаси. Давид шамароса Голиат.
отговор Сигнализирай
Новини