BGONAIR Live

Скъпа храна и горива: забравете за евтина почивка в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Не ви вярвам!!!
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
И пак съм Гърция, защото парите не са всичко! Там съм човек! А в България . . .не!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
Безсрамни но и безпомощни лъжи. Колко е лошо в Гърция работи ПРОТИВ доверието в българския туризъм. Свалете тази статия бързо
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Спокойно бе Радев ще бори инфлацията с теглене на заеми 20 милиарда за начало и всичко ще е ток
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Карагьозис пак ще дере комплексарите
отговор Сигнализирай
41
Бай Пешо
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 1
А понеже в България от началото на годината цените не се вдигнаха грам? Стига с тази евтина пропаганда, ясно е, че всичко е платено белким някой будала се върже и отиде на Бетономориет за 2 дена и да не повтори повече. На бетономорието не бях стъпвал 8 години. Когато се замъкнах на Синеморец. И повече няма да повторя. Една година по-късно почивка в южна Гърция за 2 нощувки повече (с таверни и т.н.) ми излезна толкова колкото на бетономорието. Хайде моля без такива.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
И надуваема гумена кукла ако трябва ще си сложа в аптечката и пак ще почивам в Гърция!
отговор Сигнализирай
39
Беге Турист
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 1
Хаха, добър опит! Навсякъде в Европа е по-евтино от България, нашите търгаши удариха г*за в тавана с тия цени!
отговор Сигнализирай
38
d
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
криво ляво ще се справим, даже мисля да си купя три аптечки, ей така да ми е по-скъпо
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Пълни глупости, поредната платена статия. Тази медия копае дъното с клечка.
отговор Сигнализирай
36
Руси
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
Бе и да не ида в Гърция и в България няма да ида на почивка. Испания или на село. По мутроморието не ми харесва някакви назовани ММА-*** да те гледат на криво.
отговор Сигнализирай
Новини