BGONAIR Live

Скъпа храна и горива: забравете за евтина почивка в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
До: F16Block70
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ми то значи е по-скъпо, отколкото на центъра на Кавала из капанчетата. Но е факт и че по тези капанчета в Кавала е по-евтино отколкото в Неа Перамос, Неа Ираклица, Офриниу, Палио.
отговор Сигнализирай
64
Баровец
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Който няма пари, няма да ходи в Гърция, а на село. Ние хората с пари ще ходим където си искаме
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
Айде отново тенденциозната статия.... Живея в Бургас, но при мутрите, които ви плащат няма да ида и за ден! По-скоро в Гърция или Турция!!!
отговор Сигнализирай
62
До: анонимен 60
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
След 10-ти Септември е извън силния сезон. Те цените по хотелите падат още от 29 август. А ако гледате да купувате - по-евтино е отколкото в България (София, Пловдив, Варна), защото там масово новото строителство е полуобзаведено или напълно обзаведено. И цената в курортните градчета в северна Гърция е около 1800-2300 евро кв/м.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Лъжете за Гърция както лъжете за Украйна
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 8
Почивката в Гърция никога не е била по- евтина. Евтино е само, ако отидете с пълен багажник храна и наемете къща схкухня, в която жена ви да готви. Дотук с митовете за по- евтина почивка. Истинската почивка струва пари, а в Гърция винаги е било по- скъпо, отколкото по нашето Черноморие.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Студиото го вземаме от българи , след 10 Септември , всяка година .Паркинга си е към хотелчето и е безплатен , плажа е на не знам дали има 200 метра .Миналото лято изкарахме 20 дни .Съвсем отделен е въпроса , че гледахме за малка къща или апартамент , но цените бяха скочили
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ха ха ха изсмя се паликарето на пиян гръцки.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 58 Такова студио за каквото пишеш, на сравнително добро място в Гърция след 10 юни е мин. 70 евро!!!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Аз не ходя в Гърция, щото е евтино, а щото е хубаво. Вече съм го букнала.
отговор Сигнализирай
Новини