BGONAIR Live

Александър Стуб: Време е да започнем да разговаряме с Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Аууу русофил. Така биха го определили нашите евроатлантици.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Лека по лека почнаха да омекват европските пудели,като им свършат запасите свършат всички ще се наредят с празните туби за керосин.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
И на този му омекна чонката.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
Защо бе,няма нужда......изчакайте още 5 години,почти свършиха пералните в Русия,все по трудно се намират двойници на отдавна починалия Путин,руснаците умират от глад и даже няма какво да изакат във външните си тоалетни,масово емигрират в Турция,Тайланд и Филипините,защото са бедни разбира се и не могат да си позволат наъ скъпите дестинации....като баровска България......
отговор Сигнализирай
7
Grr
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
Абе като очаквате Русия да рухне, защо ще се излагате с диалог бе ***? А вярно то Русия за 30-ти път рухва последните години, а Путин умря поне 20 пъти
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Време е да ударите един Гейпарад на Бангаранга :)))))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Тя Русия малко като на коча мадете - клати се, *** не пада.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 2
И защо ще установявате контакт с Русия, след като очаквате тя да "рухне"!? Много са се надявали на това, а все не се случва и все накрая друг яде бой, а Русия изведнъж "рухнала" се оказва в центъра на Европа.
отговор Сигнализирай
3
шумкар с гурел
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Истината винаги се е раждала в руска баня при ключов момент между затоплени отношения - теляк/потящ се. Смяната на редовете, кой отпред и кой отзад, носят партийно блаженство и утопична омраза изречена в кулминационен момент малко преди да изскочи кремчето.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Звънни му на Путин по джиесема :)))))
отговор Сигнализирай
Новини