BGONAIR Live

Германия започва масова депортация на афганистанци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Хахахаха
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: анонимен 74. Ей,навлек! По време на 45 годишния ви соц напълнихте държавата със "студенти" от "братски" арабски и африкански страни! Та от тогава е лафа " арап дава чорап,един път-един чорап,втори път -втори чорап"! Щото и чорапогашници не можехте да произвеждате! И не плюй по дъщерите на хората,а кажи дали опазихте вашите щерки тогава! Между другото,расовата дискриминация е подсъдна,дори по вашите соцзакони! Аре у лево!
отговор Сигнализирай
74
шикългрубер
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
що до кабул не може ли до над морето и да отворят люка
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 0
Не само тези с присъди, а всеки с престой над 6 месеца и не е започнал работа !!! Висят само на помощи и не си правят труда дори да научат език и правят гета за да са си заедно. Това не са бежанци, а ***.
отговор Сигнализирай
72
Стели
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
Тези германци са наистина ***.Чак сега се усетили какво се случва в потъващият им кораб.И пак пипат с ръкавици и памук.Коне с капаци и тесногръди бюрократи.Смешниците на Европа.Резнаха си тръбите за изгодния петрол,махнаха си кранчето на евтиният газ,затвориха си ядрените централи,позволиха китайците да им копират безплатно технологийте,допуснаха населението масово да обеднее и се затрудни от некадърната им политика,създадоха и толерираха третия пол.А армията им-кръгла нула.***!!!
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Ей тyфлецu, защо не искате да ви е демократично? Сигурен съм комунистите са виновни! Комунистите докараха инженерите и докторите от арабския свят! Хайде пожелавам ви минимум още 37 години демокрация. Тъкмо територията ще стане арабски халифат и 100% няма да има комунисти да ви слагат кльон и полоса по границите. Те са лошо нещо. Да сте едноцветни и бели в метрото също е лошо. Ако може да е по-шаренко е по-добре. А най-хубаво е да имате мулати внуци от дъщерите си. Така е най-демократично!
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ами като нямат газ, тъй се случва.
отговор Сигнализирай
69
Коко
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
Не само престъпниците всички, отървете ни от навлеци, не са добре дошли на вече ни писва от либерализъмът. Ви!!!!!!
отговор Сигнализирай
68
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 2
Защо ,нали ги поканиха?А и не питаха никой!
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
ние няма ли да намажем някой бежанец покрай цялата тая дандания...
отговор Сигнализирай
66
Авиатор
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
Кабул е доста далече,а новите цени на горивото скочиха в небесата.Явно ,,въздушният мост" ще бъде съкратен само до летище София.За по-икономично.Ще се радваме на ,,гости от чужбина".нали с това се славехме по цялата земя.С нашето ,,гостоприемство"?
отговор Сигнализирай
Новини