IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Гърция не се шегуват: глоби до 500 евро за куче на плаж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Психопат
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: ФактЗнаеш каква е диагнозата. Когато не можеш да общуваш със себеподобни, предпочиташ подчинено, зависещо от теб същество.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
А забелязахте ли как Гърция започна да увеличава глобите откакто влязохме в ЕС? Риторичен въпрос разбира се.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
В Гърция събирането на пясък, миди, камъни или раковини отплажовете на някои острови водеше до глоба до 1000 евро. Сега казват, че глобата са я увеличили, както е увеличена за кучетата от 300 на до 500 евро
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Половината ганювска тълпа из Греция ще получат глоба. Не защото имат кучета, а защото са кучета ръйш ли.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
а тук кога? и докога ще се пуши навсякъде?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Кучкарите като видят тема за куче и побесняват -Психопати Бе ! Държавата трябва да вземе мерки срещу тази инвазия с кучетата - Не се търпи Бе ! Побъркаха се ,всеки втори води куче ,че и агресивни ,дружни са като сектанти ,чак налитат на бой ,ако кажеш ,че не искаш да ти опикава вратата на гаража ,колата ,входа ,пясъчника ,цветята - Отвратително е Бе !
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
В Гърция глобата за изхвърлянето на *** или фасове в пясъка е 300 евро. Кучетата са най-малкия проблем.
отговор Сигнализирай
29
случаен минувач
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Има голяма разлика между куче, което може да се носи на ръце, и куче, което не може да се носи на ръце. Дребната порода е лесна, един йорскширски териер например не иска много разходки и го хващаш на ръце като котарак и го прибираш. Ама ако водиш питбул или немска овчарка, тогава става сложно. Голямо куче иска много ходене, ако нямаш енергия да ходиш достатъчно с него, се изнервя и почва да къса мебели. Куче, което не може да се носи на ръце, според мене не е за апартамент.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
500 стотака и без да се обясняват
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
A снимката е от Тайланд
отговор Сигнализирай
Новини