IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ял гъби: Журналистът, който разкри връзката на Путин и Кабаева, е открит мъртъв


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: До анонимен 30 "който казва, че Украйна е приключена. " - Frеquence Populaire Mеdia - Емануел Тод: Emmanuel Todd - Front Nord, Front Sud : le point sur la Troisiеme Guerre mondiale. - Всеки ден се моля руснаците да не се изнервят! Европа не осъзнава какво прави. Украйна е приключена. През 1976 година беше прогнозирал развала на СССР.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
"европа нападна Русия, и направи така, че 1 милион руснаци умряха от глад" - този позорен факт от човешката история за съжаление е автентичен. Имах възможността да разговарям дълго с един възрастен мъж, който непосредствено след Втората световна война е живял около десетина години в Ленинград. Спомените на ленинградчани за блокадата са били съвсем пресни в онези години и хората са му ги предали 1:1 - точно каквото е било. Той пък ми ги предаде на мен. Ужасяваща история.
отговор Сигнализирай
55
Бай Оня
преди 10 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До 49, алоо, ти да не си някое бившо ЗКПЧ, или дърт комсомолец в пенсия. От тъ пи те ти соц.пропагандни по лю *** и ми се повдига! Смърт на съветските окупатори! Слава на Вермахта!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ял гъби, после скочил през прозореца, после се самоубил с няколко изстрела в гърба и накрая се удавил. А на няколко места пише, че е журналистка. Бивша де.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
И да не беше ял, щяха да го посетят Баширов и Петро. А Христо Грозев дали яде гъби?
отговор Сигнализирай
52
Ха-ха-ха
преди 10 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Нехарошо сделал товарищ Григорий Нехорошев, не надо так, смотрит, где царь свой хер поставляет! Ел грибы и спиздился!
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
пак търсите сензации за евтината си медия и защо отравяне с гъби е в кавички?
отговор Сигнализирай
50
До 49
преди 10 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ти колко българи уби?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 9 Не харесвам 6
Гъби, пълни с новичок..Руский мир...
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 6 Не харесвам 7
Фашистка европа нападна Русия, и направи така, че 1 милион руснаци умряха от глад в Ленинград, еврофашистите убиха един милион руснаци с глад. Финландски, италиански, испански, норвежки и немски фашисти убиха 1 милиона цивилни с глад. Европа правеше медицински експерименти с хора. А първият военен комендант на Берлин - Берзарин, ваксинираше немските деца, грижеше се за тях да има мляко и лекарства, лекуваше ги. И днес фашизмът и реваншизмът в Европа отново се надига!
отговор Сигнализирай
Новини