BGONAIR Live

Комунистите в Русия искат конфискуване на 30 трилиона рубли за "купуване" на победа в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Аз пък
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: 37/ гледах речта на Зюгана. Баш за конфискация иде реч. Били стояли там непотребни. Путин да разпореди да се вземат и да се " инвестират". Демек имаш пари в банката, вземат ти ги и с тех ти плащат. Перпетум мобиле. Найс , а?
отговор Сигнализирай
37
Жан Бойко
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 9
Същата работа като в България и ЕС , скоро спестяванията на нормалните граждани ще отидат в раздути и балонизирани акция , празни имоти и за въоръжаване ! Страхотно! Нали
отговор Сигнализирай
36
00 - 11
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 5
Лично прочетох статията на руски, в нея няма нищо общо със заглавието, човека казва, че банките трябва да инвестрат в производстнво, сел. стопанство, здравеопазване...., а не да ги държат за Проценти!!! В Русия тази Есен ще има избори за нов Парламент (Дума), Единна Русия губи подкрепа, и то сериозно, а *** набират проценти, това е провокацийка, удар под пояса!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 1
От статията разбрахме, че съдържанието няма много общо със заглавието.
отговор Сигнализирай
34
Дъно
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 3
Не тез са дъното на дъното по таз територия.
отговор Сигнализирай
33
А така
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Революция червена, за нас е отредена
отговор Сигнализирай
32
Дядо от село
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ами тука... Започват с вдигане на данъците на жилищата, които се използват за спекула и могат да се вгледат и в депозитите, примерно повече от някаква сума.. Щото са натрупани по нечестен начин, ще кажа Слави Василев... Рано или късно, по някакъв начин, някой управляващ ще тури ръка на депозитите... или на част от тях...
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тоя му се иска някой да спретне и в Русия Майдан. Да си изтеглят парите и като нашите тарикат ктб-та да духнат с парите на хората.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: Споко Споко, и това ще стане, скоро!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 0
Късно е, чада мои ! Мандалото лопна! :)))
отговор Сигнализирай
Новини