BGONAIR Live

Еврокомисар: ЕС трябва да интегрира Украйна в отбранителен съюз


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Алфонсо
преди 28 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Така , до тук са ясни две неща : Тоя се казва Андрю Кобилата....и второ Украйна в никакъв съюз няма да влезе защото ще бъде разчленена от Руснаците.... Никой няма да остави такава заплаха до границата си....камо ли руснаците....
отговор Сигнализирай
17
Тея па
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Изсъхнали старчета,който никой не ги е избирал,кой им дава правото да казват какво що.АРЕЕЕ РАЗПАДАЙ ТОЗИ НАГЪЛ ЕВРЕЙСКИ СЪЮЗ,УКРИЯ НЕ Е ЗА ЕС НЕМАТ ПАРИ НЕМАТ КРИТЕРИЙ НЕМАТ И ЧЕСТ ТЕ СА ДОЛНА НАПАСТ!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Ха ха ха/6 "Урсулестата , която, като види че парите свършват и ще се потули и тя" - ще плащате тепърва да воювате с Русия и през ес и през нато. Защото го заслужавате.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Само питам.../7 "Този еврокомисар ли че води европейскките войски които ще отидат в Украйна" - има ес адмирали и генерали за този цел. Но и те ще бъдат в брюксел. Зад теб на фронта ще бъдат прибалтийци, поляци и британци да те очистят, ащо не нападаш. Заслужено да всеки европеид. Факт. Други въпроси?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен/8 "На Украйна не и останаха въоръжени сили бе,грип" - ТИ и децата ТИ за какво сте бе, про'с'так?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен/9 "Това означава ЕС да се превърне във Военен съюз. Защо 40 години учихме децата, че мира е най-ценното нещо на Земята?" - защото беше комунизъм, а комунистите ценяха човешкия живот и не искаха войни. Но искахге ес, нато и марк рюте са ви преподава евроатлантизъм. Фокт Други въпроси?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен/10 "Не разбирам защо живота на хората зависи от ходещи трупове и некролози?" - защото ВИЕ ги избирате да зависите от тях. Факт. Какво ревеш? Дано всички европеиди заминете на фронта!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Че янките имат планове за всичко - имат. Но вече европейците два пъти заявиха, че имат планове за превантивен удар по Калининград. Факт. Дано всички гласуващи за ес да идете на фронта за груз 200.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не разбирам защо живота на хората зависи от ходещи трупове и некролози? Техните внуци ли ще пращат във войната?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Това означава ЕС да се превърне във Военен съюз. Защо 40 години учихме децата, че мира е най-ценното нещо на Земята?
отговор Сигнализирай
Новини