BGONAIR Live

Европа в гореща хватка: Франция спря ядрен реактор заради жегата от 46°C СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 44 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Зелените нема що да се хабат, всеки у Бг знае как и какво става. Да си взимат парите за нищоправенето и да не се натрапват.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ако ес беше нормален за живеене и хората не се тпошаха да строят къщи в които няма да живеят, а посеят 5 дървета, проблемът наистина можеше да не бъде толкова голям.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 57 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Химията и физиката са велики науки, всичко могат.:))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Причината е, че западна Европа си изсече горите....Испания примерно изсече милиони маслинови дървета за фотосолари... За съжаление и ние вървим по този път!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 1
Чудесно, нека да уврът мозъците на тези в Брюксел и да започнат да мислят адекватно. На времето Германия и Франция все подхвърляха, че испанци, италианци и гърци били мързеливи и правели следобедни почивки, но не се замисляха, че по това време е ужасно топло и трудно се работи. Нека сега да видят за какво става дума.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Екоталибаните ни продъниха ушите как на световното първенство щяло да има масова смърт на футболисти, понеже била много горещо, ето защо трябвало да се правят паузи за хидратация. Каква е реалността? Температурите на които се провеждат мачовете масово са в рамките на 20-30 градуси, но футболистите ги хидратираме усилино, дори след излят проливен дъжд.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Само у нас вали яко и вече е под 20 градуса.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Който не скача е зелен.:))
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 3
Само ЕС ще е зелен, останалите ще живеят нормално.:))
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Всеки удавник вече го водим жертва на глобалното затопляне - браво така се прави.
отговор Сигнализирай
Новини