BGONAIR Live

Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
До 60
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Путин го питаха. Сега украинците поемат нещата с свои ръце
отговор Сигнализирай
57
И кое й е великото н
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
56
Дааааа
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Никога не сте били равни, няма и да бъдете. Купиха ви с парцалите, за да воювате с Русия. Ако още не сте разбрали, загубихте тази война.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Тп, но за сметка на това агресивен народ. Това са руснаците. А някои хора биха добавили - и изключено нагъл!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Путин заяви, че Москва е готова за мирни преговори с Киев въз основа на споразуменията от Истанбул.Украйна губи територии, а Русия ще продължи да напредва, опирайки се на постиженията на военните.Терористичните атаки на ВСУ няма да повлияят на събитията на фронта.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Одеса превзеха ли?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
какво става с еврото? Българите заживяха ли вече в клуба на богатите като самодоволни и оядени западняци в еврозоната? Може би е време да излезеш от клуба на бедните
отговор Сигнализирай
51
До 52
преди 6 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ти за българите ли питаш, ориенталска кратуно? Едно е сигурно за теб. И с левове, и с евро, даже и рублата да въведат в България, ти ще си останеш вечен ***, насвяткан с долнокачествен алкохол.
отговор Сигнализирай
50
At
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Свещениците пеят на румънски. Казват Дуамне т.е. Господи.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 9
А какво става с еврото? Българите заживяха ли вече в клуба на богатите като самодоволни и оядени западняци в еврозоната?
отговор Сигнализирай
Новини