BGONAIR Live

Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
нЕма се плашите рашистанци, приятелите ви от БРИКС ке ви помогнат. Тъй рече Ванга ахахаха
отговор Сигнализирай
27
Тодор Живков
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Здравейте пypковци. Взехте ли бързо кредитче да си платите сметката за тока.
отговор Сигнализирай
26
Помня
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Помня как акушерката преди 5 години се цепеше от трибуната на Европейския парламент, че Русия е в окаяно състояние, финансовата система е на командно дишане, икономиката рухна от санкциите, военните свалят чипове от съдомиялни машини да ги слагат на рекетите да воюват в Украйна. Следния въпрос имам тука: имаше ли досега поне един европеец - политик, учен, общественик, журналист, писател, артист или будни студенти да кажат - абе махнете я тая бе, разкарайте я тая улава баба бе!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Аз си мисля да не би да поканя поп да освети някой банкомат? Току виж ще пусне парици на аванта.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
А ракети имат ли ?
отговор Сигнализирай
23
Снимка извадена от
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Може да е просто откриване на някакъв търговски обект с бензиностанции
отговор Сигнализирай
22
Иви
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Верно ли бе МИSИРКИ ???
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Сега индийците ще им продават обратно петрола, който са купили от тях, ама на тройна цена. Всеки гледа да изклати московските идЕоти. ха ха ха
отговор Сигнализирай
20
Еврогей с тротинетка
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 8
Нас ни казаха че ще победим Русия
отговор Сигнализирай
19
история
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
жалка картинка...ама тя главата не е само за равновесие...а да мисли преди да предприемеш някоя дивотия..
отговор Сигнализирай
Новини