BGONAIR Live

Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
Крундел
преди 12 секунди
Харесвам 0 Не харесвам 0
сигурно, само дето с какво точно ще се включи, при положение, че складовете точно руснаците им ги опоскаха до празно за последните 3 години(да не говорим, че с руските темпове беларуската "армия" ще стигне за 1 месец), а и картофенфюрерът е хитър, знае, че няма подкрепа и че като почнат чувалите неговите военни ще го "пенсионират", не случайно е тръгнал на дълго "бизнеспосещение" в рф...
отговор Сигнализирай
90
Ада на чебурашките
преди 6 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Великата и непобедима иска да унищожи още една европейска страна. Но, за разлика от Путипути, Лукчо едва ли ще се включи в този позор. Надявам се де, да има малко повече мозАк.
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
На совхозникът отдавна му треперят гащите. Беларус ще заприлича на картофена нива, а той разбира от картофи
отговор Сигнализирай
88
Rambaldievskievich
преди 21 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Ей ***: "Защо не пишете за...": Защото тази статия, путинрусофилче, касае престъпления, а не адекватни и напълно оправдани действия.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 5 Не харесвам 5
Добре че дойдоха братята американци да ни освободят от руско робство! Иначе ако още бяхме под руско робство сега и нас щяха да ни ръчкат да вървим да се бием срещу лошия запад и да борим загниващия капитализъм. Навремето така България прати войници и танкове в Чехословакия 1968г да помагат на руснаците за потушаването на протестите. Чехите и тогава си бяха будни хора, за разлика от заспалите българи. Късмет че тогава не се стигна до гражданска война, и нямаше голяма ескалация.
отговор Сигнализирай
86
Кики
преди 24 минути
Харесвам 5 Не харесвам 5
Важното е че Украйна напредва на фронта ,изгубили са само 30% от територията си,около 1/3 избегнаха,а икономиката им е в тотален колапс.
отговор Сигнализирай
85
Бако
преди 26 минути
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ако 5% от историите за военните успехи на Украйна бяха истина,те да бяха завладели света до сега.Но явно само с пропаганда не става,трябват хора и за фронта,но най смелите хора на планетата украинците се покриха по западна Европа,а тези с украинските знаменца били готови да предоставят само онлайн подкрепа.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 5 Не харесвам 8
Е те блатните и от нас щяха да искат ако не ни бяха изпуснали.
отговор Сигнализирай
83
Нострадамус
преди 32 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
Третата СВ ще започне с някаква невероятна манипулация, както започна Втората.
отговор Сигнализирай
82
Ей мисирки
преди 34 минути
Харесвам 8 Не харесвам 2
Защо не пишете за заплахите на Украйна срещу Беларус?
отговор Сигнализирай
Новини