BGONAIR Live

Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Язе
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 9
Докато съществува Русия, света бял ден няма да види.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
до 63 Останали са в Константиновка шепа украински фашисти дето се крият по мазетата. Иначе честит 39-ти рожден ден на Футболния Бог Лионел Меси!
отговор Сигнализирай
57
ЕЕЕЕ
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 4
То бива, бива ама чак такава тъпотия. Драги м и либерасти и натовци, ако Русия искаше Беларус отдавна да е във войната. Да я вкарат в месомелачката е мечтата на всите западняци а говорител им е зеленото смъркалче. Искат още повече кръв, па ако Путин се изтърве - и ядрено оръжие. Това е единствениоя шанс тн западни елити да останат на власт. Колкото до Лукашенко, той предупреди зеления какво го чака. Ако Беларус е принудена да се включи то следва и Полша. Ама не да спасява Украйна а за земя.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 6
Истинските сайтове пишат,Константиновка пада.а пък вие си пишете платени глупости
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Кви са тия глупости, бе?!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
До: "Защо" - Защото Беларусь няма да се включи, не, не, не, самата РФ има интерес белите роси да останат извън войната, иначе Лукашенко ще остане без държава изобщо.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 9
Споко бе, всичко върви по план. Само дето не е на Путин плана.
отговор Сигнализирай
52
Карандаш
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 15
Това ли ви е великата руска армия, руска мечка, не можете да се справите се една малка Украйна, та искате да завладявате Европа и света. Жалка пасмина от пияници и неудачници същите като нашите русофили, мозък на Амеба, самочувствие без покритие. Така се осрахте, че върнахте Русия в 18 век.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонимен 50 - малка добавка - акълът е най-дефицитното нещо и в България.
отговор Сигнализирай
50
Защо
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
да не се включи? Щом реално цялото НАТО се е включило срещу РФ по един или друг начин.
отговор Сигнализирай
Новини