BGONAIR Live

Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ако бяхме ние веднага да сме пратили войници за братска Русия. Но вие избрахте евроаталнтизма. Да седите и да пиете бира под сянката вместо да умирате геройски в окопите от империалистическите дронове в защита на православието
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: Павел Алексеев Лъсна ли до блясък обувките на Румэн Радэв та се зае рано рано с губещата геополитика на Русия.
отговор Сигнализирай
20
Ада на че6урашките
преди 8 часа
Харесвам 2 Не харесвам 9
Да подкрепим Украйна с един мощен прайд
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Превзеха ли Одеса?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 8 Не харесвам 8
Картофа няма да се впусне в путинската авантюра защото това ще бъде края му като диктатор.
отговор Сигнализирай
17
Павел Алексеев
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 8
Имам вътрешна информация че Русия печели войната. ЕС ще е големия губещ. САЩ и Русия печелят но този път САЩ няма да е пълния хегемон както последните 80 години, а нещата ще бъдат 65% за САЩ и 35% за Русия
отговор Сигнализирай
16
Бако
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ако 5% от историите за военните успехи на Украйна бяха истина,те да бяха завладели света до сега.Но явно само с пропаганда не става,трябват хора и за фронта,но най смелите хора на планетата украинците се покриха по западна Европа,а тези с украинските знаменца били готови да предоставят само онлайн подкрепа.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Слънцето изгря над Миндя, Зозо се събуди!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: дядото/// Е теб какво те касае нали ти оставят няколко години живец, двдото :):):)
отговор Сигнализирай
13
СВО
преди 8 часа
Харесвам 6 Не харесвам 8
Новини