BGONAIR Live

Кремъл: Само ядрените оръжия в момента ни защитават от световна война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 71 - как смело и безотговорно се изказвате в подкрепа на войната. Защо си мислиш, че при такава война ти и семейството ти ще сте в безопасност, та се изказвате все едно е някаква електронна игра - тоз размазва онзи? Абсолютно незряло поведение. Представи си сега, че НАТО те мобилизира и те прати да се биеш срещу руснаците и след дни изгниеш в калните окопи там. Как ти се струва това?
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 10 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
за едно е прав, ядрените оръжия го защитават от това да изчезне русия от картата на света. До сега щеше да е прегазена 100 пъри от НАТО
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 12 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Русофилите ревяха, че ще потънем без руския газ и петрол, а си вдигнахме стандарта за това време.
отговор Сигнализирай
69
поп Алигорко
преди 15 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Уважаеми дами и господа, на всички ни е ясно, даже и на тези, които отказват да го проумеят, че хубавия и безгрижен живот след Студената война свърши. Предстоят ни тежки изпитания, войни, глад, нечовешки страдания и скърцане със зъби. Който вярва да се моли на Бог да го спаси и помилва него, и цялото човечество. Амин!
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 16 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Докато фашистът Путин е на власт, Русия ще си остане мизерна дупка, милитаризирана държава, със стандарт на страна от третия свят.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 16 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Русофилите имат проблем с времето. Години, месеци, часове. Европа щели да я опекат за часове, Украйна за 3 дни, а яката Константиновка я превземат 5 години, а още на 5 квартала от центъра! Нещо наобратно им върви часовника, но пък то русофил, тия не са хора!
отговор Сигнализирай
66
Краставичар
преди 19 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Колко цинично звучи това от устата на ленинистите
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 19 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Нищо хубаво не я чака Русия.
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Втората световна война я започнаха Германия и СССР с нападението над Полша през 1939 г., не го забравяйте. Два фашистки режима.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей тоя хитряга, накрая ще оцелее! Ще го купят, лансират и поставят да се прави на спасител на Русия, от безобразията на Путин.
отговор Сигнализирай
Новини