BGONAIR Live

Зеленски заплашва Беларус, докато НАТО се намира на прага на война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Kokaиновия плаш Беларус... Не знае ли, че в Беларус е най-силната съпротива против изтребването на евреите от нацистите? Американците даже филм направиха по този повод. Пишете го този надруса истерик бегал...
отговор Сигнализирай
61
Христо Христов
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
"Всичките бАлгари сме за Русия нашата освободителка и бРадска Пр0ZZия", П,рос,так съм си по рождение.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Защо и е на Русия да се бие в Донбас срещу силно укрепени райони, да форсира река Днепър за да стигне до Киев и до Лвов, като през Белорусия може да влезе в Украйна като нож в масло - там няма никакви укрепления. Освен това ако започне ракетни удари от границата на Белорусия, цялата западна Украйна ще бъде смляна за няколко дни. И на какво разчитат брюкселските фашисти и Лондон - че европейските граждани ще се запишат в армията и ще тръгнат да воюват в Белорусия?
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Зеленски и меторите му ще умират, за да живеят хората, над които той извърши престъпления и геноцид!
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Русия няма ли да да пусне водата? Тоя Путин и КГБ ще затрият федерацията. От лична война става Гладомор. В Русия е бедствие. Населението се изнася или запасяват с консерви за пред война.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Защо не се отразява на резултата когато пиша минус на изказването че всички българи са за русия !!! За русия са шепа предатели. Защо не се отразява на резултата Dnes.bg крие гласовете
отговор Сигнализирай
56
Бункера ми е в лайна
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
А пък Путинacpaния ко каза 800 метра под земята?
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Зеленски е като плъх притиснат в ъгъла - в момента е много опасен, и колкото по-скоро го очистят, толкова по-добра, тук не става дума за психопата наркоман и неговата личност, него никой няма нужда да го убива, сатава дума за брюкселската фашискта шайка която е готова на всичко за да запази властта си. Вече почвам да разбирам какво има в предвид Караганов и защо развива тези теории.
отговор Сигнализирай
54
Нато рулз
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
Нато мачка. Всеки ден хиляди убити, могилизирани русначета. Русофилите пардят. Добре е.
отговор Сигнализирай
53
...
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
еми прав е зеленски навремето путин и смотаната путинофилия ревяха, че нато давало ракети на зеленски да стреля по русия и това било нападение от нато на русия! еми сега щом дроновете и конадите за нападение идват от беларус това значи че беларус напада украйна! което си е война! така, че каквото повикало това се и обадило! щом беларус напада значи трябва да има ответна реакция!
отговор Сигнализирай
Новини