BGONAIR Live

Първи случай на ебола във Франция, болният е лекар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
БРИКСа
преди 46 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да почне да замеря Африка с пари и електрически коли
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 48 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Има антибиотик, нема Ебола, нема антибиотик, има Ебола.:))
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Слънцето убива всички вируси, сега е лято, у Африка е малко странна тази ебола, отде е прелетяла, от северния полюс ли.:))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
А така де, искат нова пандемийка да спретнат. Има ли още балъци.:))
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Както знаем, Ебола върлува в африканските държави, като Франция например.
отговор Сигнализирай
9
Олег
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Е, ся станА весело...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Африкански проблеми!
отговор Сигнализирай
7
Веселинъ7112136860
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Във Франция има един много сериозен проблем,който спомага разпространението на топлолюбивите вируси. За разлика от Испания ,във Франция няма почти никъде климатици. В момента текат дискусии по този въпрос.В България може да се помисли за създаването на освежителни обществени точки из разните квартали,за да могат уязвими на горещините да влезнат и се охладят през деня. Особено в панелните жилища не се диша през лятото.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Във Франция има един много сериозен проблем,който спомага разпространението на топлолюбивите вируси. За разлика от Испания ,във Франция няма почти никъде климатици. В момента текат дискусии по този въпрос.
отговор Сигнализирай
5
admin
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Еболя, еболя и плюе_ имаше един такъв хорор филм за един от ЮАР
отговор Сигнализирай
Новини