BGONAIR Live

Украйна удари ключова нефтена база в Русия (ВИДЕО)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Уничтожение ударом FPV-дрона бронеавтомобиля ВСУ в районе села Терноватое
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Удар БПЛА-камикадзе "Герань" по газораспределительной станции в районе села Люцерна на временно оккупированной ВСУ территории Запорожской области
отговор Сигнализирай
91
haha
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
"Отломки от дронове" вика. Украинските отломки - най-точните отломки в света :)))))
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 81 /// Никой не "реве", за ужас на ***. рассия нападна и нахлу в суверенна Украйна, в нарушение на всички международни норми и договори. Украйна се защитава като унищожава военнопромишления комплекс на рассия, и не стреля по цивилни, църкви, детски градини и т.н... А, рассия бомбандира и унищожава болници, домове, църкви, театри, детски градини ... и убива цивилни, предимно жени, деца и старци. Хубавото е, че скоро "бензиностанцията с ракети" ще бъде без бензин и без ракети.
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
2. Авиаудар по позиции ВСУ в поселке Казацкое в Херсонской области3. Удар оптоволоконного FPV-дрона "КВН" по одному из трансформаторов на ключевой подстанции Сумской области ПС-330 кВ "Сумы"4. Авиаудар по переправе c квадроциклом ВСУ в селе Сергеевка, ДНР5. Удар БПЛА-камикадзе "Герань" по двум тепловозам в городе Лозовая Харьковской области
отговор Сигнализирай
88
Копейкин
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Путин и Зеленски докараха Русия до пълен разпад.Големи злодеи
отговор Сигнализирай
87
Joker
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
По голям наивник от русофила НЯМА!!! От ден едно го казвам и от ден едно ми го доказват!
отговор Сигнализирай
86
33%
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
рашистан произвежда с 33% по-малко горива сравнено с преди година. При това за да забързат процеса пускат горива с по-ниско октаново число. Бензин 100,98 и 95 вече няма. Има 93 и разни екзотики като 89,85 и 83.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен83 На тия приказки от 1001 нощ се хващате само ***. Можели били ама ги жалели :-) Ти наистина не си добре.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: 85Сега и руснаците ще почнат да живеят в метрото. Каквото повикало, това се обадило.
отговор Сигнализирай
Новини