BGONAIR Live

Украйна удари ключова нефтена база в Русия (ВИДЕО)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен83 На тия приказки от 1001 нощ се хващате само ***. Можели били ама ги жалели :-) Ти наистина не си добре.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: 85Сега и руснаците ще почнат да живеят в метрото. Каквото повикало, това се обадило.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тръмп и Зеленски докараха Русия ,до капитулация и пълна разруха !!! Егати ,а ????
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 10
И като ударили две цистерни, ще си върнат териториите. Чиста класическа диагноза...Важно е като приключи конфликтът какво ще остане от Украйна. Не искали мински и истанбулски споразумения, сега живеят по метрото с години...
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Добрата новина за деня. Гледайки картата, този Краснодарски регион дори не трябва да принадлежи към русия.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
До: Ада на чебурашкитеТези три дни са изказване на американски генерал. Арестович, бившия съветник на Зеленски от САЩ каза, че руснаците могат да ги приключат за 10 дни, но ги жалят, защото ги считата за свой. Тръмп даде седмица, ако руснаците се напънат. Руснаците си пазят армията за НАТО. В Украйна се бият наемници, опълченци и резервисти. Целта е утилизиране на украйнската армия. Да не могат повече англичаните да я ползват срещу Русия.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
То хубаво ударили, но пак ще има реване след ответен удар. А територията на укрите и населението й половината замина. А краят още се не види...Иначе успехи жънат, като се почне от Крим, Мариупол, Лисичанск, Горловка, Волноваха, Соледар, Бахмут, Авдеевка, Сума, Днепр обл, Курск, скоро Константиновка ..
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 4
На 18 юни за първи път беше заснета колона с десетки бели афффтобуси в Крим , вчера отново е заснета но в друг град ... Наричат ги евакуационни колони ... :))) ... Напускат . Защо ве друзя антиваксъре-фронтоваци , защо напускат , т.е. евакуират се ?! Нали имаше референдум ?! Нали всички искаха в рассийката , в рассийски мир ?! А сега евакуация ?!
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 9
До: анонимен 67А ти вярваш ли на тази информация, че в Русия няма бензин? Едно време яйцата бяха свършили. Преди това чиповете. Те и мостовете към Крим порутили. Па на сателитните снимки си стоят непокътнати. Цели колони с товарни автомобили взривили. Оказаха се кадри от компютърна игра. Ударен мост с колона цистени. На снимката само една цистерна гори. Моста си е цял. Не знам какво работят фактчекърите, издържани с наши пари? Май са цензура, а не проверка на фактите.
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Хахаха. Няма проблем за Русия. Тя ще продължи да се бие. Имат ракети на въглища и танкове с волски впряг. Путин ще мобилизира и мечките и ще въоръжи едрия рогат доб' итък. Нема се плашите Русия е силна. Хахаха
отговор Сигнализирай
Новини