BGONAIR Live

Путин губи една бригада на ден: Ожесточената битка за Донбас изтощава руската армия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
...
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Специалната 0сирация върви добре
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
В Русия никога не са набирали солдати по улиците... В Русия всички са доброволци.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Вчера имаше официално 50хил загинали украинци, днес 1.5 милиона руснаци. И като сипете такива лъжи, какво точно постигате, освен хората да ви се смеят и още повече да се дразнят. Това си мирише откровено на руска атака, която чрез такава смешна украинска пропаганда цели да разсмее обществото. Нямам друго обяснение.
отговор Сигнализирай
28
Бах ти
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
гьобелсовата пропаганда срещу Русия. Но нали трябва да се оправдаят парите на европейския данъкоплатец, че отиват за война, а не за болните и болниците!!!!!!!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 4
*** върви по план и целите му ще бъдат изпълнени. До 80 години Донбас пада! За новото хилядолетие, след 974 години, рождения ден на мумията на Путин ще се празнува тържествено в току-що превзетия Киев!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Това ми звучи като Хитлеровите безумища от бункера в Берлин, врага буквално настъпва по улиците. "Тежки Руски загуби, всеки момент ще се предадат." Бхахаха
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Хаха, простаКурветинке гергано, по 1 бригада на ден казваш. 4 години по 365 дена, 1460 бригади е изгубил Путин до сега ли маМамаТиДаЕба иБоклукЦороцоиден. Колко войника има в една бригада, маПростакесо?! Да знаем колко точно руснаци са загинали.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Вярваме ви. Даже ТААС би се изчервил след такава пропагнадна.
отговор Сигнализирай
23
бай Гого
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
да де, ама ако Русия уж губи по една бригада на ден, то укронациститите трябва да губят по 8-10. Щото такова е съотношението на загубите (усреднено). Та това е положението, госпожи миcиpки, които даже не могат и да разбират това, което им превежда интернетът на български
отговор Сигнализирай
22
Ей мисирки
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ало ,вие изобщо знаете ли какво и колко е една бригада,спрете с тези лъжи,вече сте жалки...
отговор Сигнализирай
Новини