BGONAIR Live

Песков: Невъзможно е да се полагат усилия за разрешаване на конфликта, докато се води война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
бай Д.Медвед
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
да де, ама не може да му се отрече на Песков, че иронията му е доста изпипана... :)
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Песков изтрезнявай ...Путин ,да вдига белият флаг ,за да се спаси част от катастрофалната разруха в Русия ..Не се мотайте...
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
ГОЛОДОМОРА ИДЕ.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 9
Песков вече откровено се подиграва на Рижавия. САЩ са си страна в конфликта, при това водеща. И никога не са преустановявали участието си. Дрънканиците на Рижавия са за пред публиката, то и тя отдавна не му вярва. А Песков направо се бъзика с това изказване.
отговор Сигнализирай
13
Зозо
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
Ко? Не. :)))))))))))) Санкции до откат и пълен фалит на Рашката.
отговор Сигнализирай
12
П.Утин
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Товариш Песков, "война" ли каза ,че не чух нещо .... !??
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Въх, не думай Шерлок. Тоя дали знае изобщо на кой свят живее?
отговор Сигнализирай
10
Хахаха
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Хем ядете бой от Тръмп хем сте му благодарни. Типично за руския крепостнически манталитет. Крепостните селяни в Русия са се хвалели едни на друг чий господар бие по-силно и по добре което е описано в руската литература. Същото прави сега и Лавров, хвали се че госпосаря Тръмп ги бие по цялата територия до Урал.
отговор Сигнализирай
9
Сту
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 3
Никой не го интересува, какво говори този пияндурник. Все едно да си пуснеш развалено радио, дето плямпа едно и също по команда. Имат си някаква смешна мантра и я повтарят, а през това време рафинериите им гърмят като пуканки. И после пак някой излиза да каже, как били паднали отломки от дрон. Бита карта са вече, изложиха се, цял свят разбра, че са мишоци.
отговор Сигнализирай
8
Stanimir
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Спя с мъже за пари,ама не срещу рубли,а срещу доларес и юро,нищо,че съм рушки иббрик.
отговор Сигнализирай
Новини