BGONAIR Live

Жега: Швейцария с рекорд за юни, болниците в Париж са претоварени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Франция нали си вкараха милион лекари и инжинери, как така претоварени?
отговор Сигнализирай
5
дезинтегратор
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
Само един въпрос към евроатлантиците... В България има ли сграда без климатик? Путинска България е климатизирана изцяло, а тия, дето ни дават наклоннахуя, Германия, Франция и Англия, не са ии чували за климатик.
отговор Сигнализирай
4
Горянин
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
От слънцето най вече св крият Вфампирите. Има хора които не искат и на малко слънце да седят а да са само на климатик и в мола - проблема си е техен
отговор Сигнализирай
3
Горянин
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
На Витоша съм и е екстра време , за жалост на СЗО ще си отворя и една бира по късно ден с, а който в привикнал с клинатронниците в офиса в колата и в спалнята той да му мисли , всяко удобство в крайности е вредно така че излезте на слънце не се крийте като в фалшиви
отговор Сигнализирай
2
дезинтегратор
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
А Райхстага няма ли климатици? Ебасинапредналата нация. И ние се опитваме да ги стигаме. Какво ще стигаме, изпадналите германци ли?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
Няма как Путин да не е виновен
отговор Сигнализирай
Новини