BGONAIR Live

САЩ удължиха срока за купувачите на "Лукойл" до 25 юли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 37 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да добавя и това защо смятат че те са единствените които могат да притежават оръжие? Защо с това оръжие те заплашват и изнудват другите а започват да пищят когато някой друг започне да прави собствен оръжеен арсенал? Защото това е власт а и когато това се случи ти губиш контрола над всичко което тази държава притежава а ти не искаш това. Защото нека си го кажем всичко е заради контрола над ресурсите, кой ще се облажава от тях. Това са всичките подбуди за тия изгъзици войните.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 50 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: русия АгресорТук не става въпрос дали е Русия, може и да е някой друг,Венецуела например. А откъде накъдеСАЩ ще определя кое може и кое не може в този свят. И да се държи като собственик ..Някой наистина трябва да удари сериозна балтия на това, да им покаже че те съществуват само защото използват ресурсите на други държави а иначе се правят на велики. Спомнете си за тоалетната хартия и Суецкия канал. А сега и Ормуз. без чуждите ресурси те са нищо. Велика сила? Ха ха ...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Юридическине знам приятел, никой не може да ти отговори. И независимо дали е Русия или който и да е това е абсолютно недопустимо. говорим за лиценза на чужда неамериканска фирма откъде накъде американци ще дават разрешение дали тя може да функционира или не. Братята американци така явно ни показват че ни държат в ръчичките си и няма къде да мърдаме че чак да се вбесиш. Защото не си мислете, че ние, европейците не сме в същото положение. Ооо,и още как.
отговор Сигнализирай
7
Факт
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
Сащ са агресори и подлежат на санкции и репарации,за агресията си срещу Иран.
отговор Сигнализирай
6
ВОВА ПУТИН
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
УДЪЛЖАВАМ СРОКА ЗА КУПУВАНЕ НА "ТЕКСАКО ОЙЛ" - ФИНАНСИРАТ НАЛУДНИЧАВИТЕ ВОЙНИ НА ПРИЯТЕЛЯ МИ ТРЪМПИ ПО СВЕТА!!!...
отговор Сигнализирай
5
До кога
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
Кой позволява на агресора сащ,да граби чужда собственост,и да изнудва света?!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
айде бе, Тръмп още ли търси приятел на който да го "продаде"
отговор Сигнализирай
3
русия Агресор
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 7
русия е Агресор Терорист и всички нейни фирми които захранват руската Агресия трябва да и бъдат отнети!
отговор Сигнализирай
2
Юридически
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 2
Какво право дава на чуждо министерство да контролира актив извън юрисдикцията си?
отговор Сигнализирай
1
дезинтегратор
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 2
Че какво общо имат САЩ с Лукойл и Русия, че чак и да одобряват сделки? Тия за какво се мислят?
отговор Сигнализирай
Новини