BGONAIR Live

Как Русия е проникнала в iPhone на дисидент с помощта на забранена израелска технология


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Хм!
преди 1 час
Харесвам 11 Не харесвам 3
Значи е демократично западните правителства да ви следят поголовно с израелския шпионски софтуер, но когато го правят руснаци - вой до небесата. А каква е разликата?
отговор Сигнализирай
6
Петров
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
е то всички пивоваровци в България, в Украйна и в Русия това им е мечтата - да изливат платени кофи помия върху страните си за да живеят при новите си господари а не в родните си села и паланки. друго не могат и те като днесарите бгъ
отговор Сигнализирай
5
Да
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Поредните вицове....
отговор Сигнализирай
4
До 2
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Xaлкa, още ли водиш жалkoто си "съществуване"
отговор Сигнализирай
3
Евреин:
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Парите не миришат!,
отговор Сигнализирай
2

преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 7
Аз си ползвам LineageOS още от преди тези събития в статията. По същото време имаше и Графен. Има и още алтернативи, Ghostpixel, Librephone. Ние сме общество което не е част от стадото. Първото нещо което правиме на нов телефон е да изтрием операциолата система, сменим рекавъри конзолата и сложим истинска ОС. Затова умните не живеем в фавели, а далеч от този кибуц, зимаме $$$$$ заплати и обикаляме по уникални места които само по Дискавъри можете да зяпате. Поздрави отСидни Ав$тралия
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ама Герганче,дай някоя по-интересна статия,или си на процент във тая Велика медия
отговор Сигнализирай
Новини