BGONAIR Live

15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
обречена русия
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
дори войната да спре утре - русия е обречена да повтори 90-те в по-тежък вариант. Тоя път никой няма да се затича да отваря заводи на Рено в маЦква, Макдоналдс в санкт петербург и рафинерии във воронеж. Чуждите инвеститори ще бягат ор русия като от чумаво. Даже китайците няма да се занимават с впиянчените мусковитци.
отговор Сигнализирай
116
Абе
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Как върви тридневната спецобосрация на Путин? Плакне ли вече кълките в Ламанша или е на тежки апове за запичане?
отговор Сигнализирай
115
Резидента Продадев
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Опашката е за гърция
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 7
A какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
До: анонимен"A какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?"Така като гледам- да.
отговор Сигнализирай
112
копейка мая
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Мисля ,че някои хора не зацепват ,че ситуацията в доста райони на русия скоро ще е същата като в Крим. Ударите по рафинерии, подстанции, терминали и електроцентрали продължават. Панцирите не работят.
отговор Сигнализирай
111
ДА УМИРАТ ЗА ПУТИН
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
РУСНАЦИТЕ..????
отговор Сигнализирай
110
пияница мистик
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ток няма, газ няма, бензин няма, магазини, аптеки и банкомати не работят...Кило картофи 150 мордорски рубли (1,80 евро, а нашенска БИЛА мити картофи са 0, 60), изобщо "приказка" според нашите изкукали пенсионеро-комунисти и *** :))) На клипчето се вижда как всичко живо, насила заселено там се изнася. КРИМ ОТНОВО Е УКРАИНСКИ< ДРУЗЯ!!! Ахахахахахахахахахаха.......мед ми капе на сърцето от кеф :))))))))))))))
отговор Сигнализирай
109
До 104
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тъй като гледаш май няма да е след дълго, нали?! А какво стана между другото с Киев за 3 дни, успяха ли вече?
отговор Сигнализирай
108
Крим нашь
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
изгуби ли Крим - кремълската мармозетка пада от власт.
отговор Сигнализирай
Новини