BGONAIR Live

15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

107
СКОРО И ДОНБАС..!!
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
ПУТИН НЕ РАЗБРА, *** НАРОД НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ.... УКРАЙНСКИЯТ НАРОД, ПОКЛОН. .
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
До: Пешо---Пешо, здрасти! И всички от Берлин бягат в Масква, нали? Ти си бил голем майтапчия, бе! Идвай често тук, за да ни разсмиваш, защото ни омръзна Чорапа да ни разсмива.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Довиждане, Довиждане....................путин е напилнил памперса
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 6
A какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
За 3 дни ще превземем Украйна......а тя каква стана - хахахахаКрая на войната се вижда, а най-хубавото е че се вижда края на ЛилиПутин и СССР
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 6
Крим го превземат от 11 години
отговор Сигнализирай
101
смяххL
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
красиво е . Окупатора бяга. Нека ще !
отговор Сигнализирай
100
СеСеСеРеняк
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Льошо, много льошо... Голодомор ни удари под властта на таваришча Путин. Ке бегаме и няма да се спрем. До месец надали някой ще остане, освен новобранци - пушечно месо - връз Крим.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
Добре, поразцъкахме си злобичката, сега един следобеден. Хубав ден на всички!
отговор Сигнализирай
98
Пешо
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 11
Хора, това е фейк, защото това масово напускане се случва в Берлин в момента. На хората им омръзна от еврото и скапаните закони на Брюксел
отговор Сигнализирай
Новини