BGONAIR Live

Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Руснаците бягат от Крим. Опашката е 17 км.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Панцир е зле. Около 20% успеваемост.
отговор Сигнализирай
39
дедо ви
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
38
дедо ви
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
поредното доказателство че за ония в Кремъл живота на обикновения руснак не струва нищо . тия 2-3-4 блока ги отидете заедно с обитателите
отговор Сигнализирай
37
ВЪЗРАЖДАНЕ
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Как така страх в Москва ... каква е тазе поредна, гнусна провокация ... '' Кат Русия няма втора / тъй могъща на света '' ... стихотворението Русия, написано от класика на българската литература Иван Вазов през XIX век (част от цикъла Люлека ми замириса). ... България също така е част от Москва !
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Веднага да се разработи Панцир с вертикално излитане. Ако имаха сега щяха сами да 'гнездят' и да прелитат от покрив на покрив.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
ПутяСпинка в кабината на Панцир дори..
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
Нацистите, през ПСВ, ВСВ се опитваха да откъснат тази руска територия Украйна и първите концлагери в Европа , са създадени именно от нацистите , те първи са използвали и химически оръжия срещу народите и държавите в Европа, престъпленията им са ужасяващи, нацизма трябва да се изчисти завинаги! Сега, за трети път настъпиха мотиката с Украйна. Тези нацистки планове, които се опитват да реанимират, трябва да се спират и заличат, а Украйна да се прибира в родината си Русия!
отговор Сигнализирай
33
до26
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
До: До 8ж Викаш укрите си го направиха Крим като в цяла укрия в каменната ера, без ток, вода, гориво, яйца, масло, че и в мазетата живеят и минираха всеки храст, ве явно искат си хората 18 век хахахахахаха.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: Сержант.. А ти защо вярваш на подобни сиргюни..
отговор Сигнализирай
Новини