BGONAIR Live

Кремъл: САЩ все още доставят по-голямата част от оръжията на Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Ада на чебурашките
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: Агент Мърдок ЦРУ 10 СВОто се връща у дома.
отговор Сигнализирай
16
Ада на чебурашките
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Москва е отворена и за украински дронове.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
А пък нарkoманчето Добри Божилов обясняваше преди 3г, как Русията не можела да загуби. То било федерация, голямата работа. Хаха. Смятай.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 6
Така е САЩ доставят ,но ЕС плаща ,та не знам каква е тая еуфория ,като и ние сме в кюпа
отговор Сигнализирай
13
Гергана
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Истината е, че Русия вече не е Велика сила.
отговор Сигнализирай
12
Верно ли уе
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ох, умирам от кеф. Раша загуби войната.
отговор Сигнализирай
11
Мен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
ХАХАХХААХ ми нали са най-големите, унищожете ги вече тия ФАЩ и после се разправете с Украйна и как беше после за 3 дни в Берлин, нали така? *** ся ша се правим че в крим всичко е наред има ток, вода, руслямистанци се плациката щастливи по плажовете...ууупс
отговор Сигнализирай
10
Агент Мърдок ЦРУ
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Крим е освободен. Рашките бягат през глава. Хахаха. Фронтът отива към Москва.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Снарядите им , ...северно-корейски , безпилотните ...ирански , електрониката ...китайска , ама реват , що помагали на Украйна? И под мирни преговори , сънуват ...капитулация ? Няма кой да им се върже .
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Дърводелците в Кремъл са мноо зле. Никой не ги бръсне на сериозно.
отговор Сигнализирай
Новини