Професор Тодор Кантарджиев и водещият Николаос Цитиридис са новите попълнения в състава на журито в осмия сезон на „България търси талант“ тази пролет по bTV.
Добре познат на цяла България, професорът се присъединява към шоуто извън служебните си задължения и популярната си обществена роля от последните месеци и години. С качествата на човек със скрит артистичен талант, невероятно чувство за хумор и професионална способност да погледне на нещата с усмивка и в най-тежките моменти, той се впуска в предизвикателството „България търси талант“, за да допринесе към преобразяването на шоуто през новия сезон. С усет към забавното и смешното, с бърза мисъл и завиден интелект – проф. Кантарджиев ще бъде първи с остроумните отговори и коментари, но и с безпощадни критерии.
“Дойде време да мислим позитивно, дойде време да се откажем от страха и недоверието, дойде време да се забавляваме, но да имаме едно на ум!”, каза професорът преди да влезе в ролята на жури.
Лицето на късното шоу по bTV – Николаос Цитиридис, ще заеме четвъртия стол пред най-голямата сцена за изява на всевъзможни и неочаквани номера в България. Известен с комедийните си, музикални, литературни и още много други артистични заложби, той влиза със заявката да вдигне градуса на настроението, докато търси онези таланти, които в днешно време могат да вдъхновят изключително взискателната млада публика в ефира и дигиталните платформи на bTV.
„Новото начало винаги ми действа ободряващо, а новият сезон на „България търси талант“ обещава точно това - ново начало и за участниците, и за журито, а и за мен в телевизията. Обещавам на себе си и на всички пред екрана, да не правя компромиси и да търся новия талант на България - до край”, сподели развълнувано Николаос Цитиридис.
Нетипичен и различен, но очаквано забавен и много весел – съставът на журито в любимото шоу по bTV вече е пълен. Професор Тодор Кантарджиев и Николаос Цитиридис ще са достойната половина, редом до двете дами – Катерина Евро и Евелин Костова.

Манията около изкуствения интелект също подхранва инфлационния натиск
Светослав Точев: В последните месеци всичко е AI
Как влияе на инфлацията в САЩ новата категория "компютърен софтуер и аксесоари"
Първо Унгария, сега и Армения - влиянието на Владимир Путин в Европа се топи
OpenAI обмисля драстично понижение на цените за потребителите
Напрежението около войната в Иран тласна повечето азиатски индекси надолу
Опит за убийство с нож в "Студентски град", задържаха бивш затворник
Световното първенство по футбол 2026 - експеримент на ФИФА, който ще ни донесе много емоции
300 ученици ще преживеят на живо тенис събитието на годината благодарение на Postbank и РУО - София-град
Разкриха лаборатория за производство на хормонални препарати в Пирдоп
Ето как собствениците на имоти в "Баба Алино" могат да защитят правата си (ВИДЕО)
Тур дьо Франс отново ще мине през... Пещера!
Ботев Пловдив уреди четири контроли
Световно първенство с 48 отбора: Германска легенда плюе по ФИФА
Канада трепери, ще започне Мондиал 2026 без ас на Байерн
БФС разкри критериите за програмата на евробойците ни
Агире: Световно първенство в Мексико е емоцията на живота ми!
6 билки и подправки, които са много богати на витамин C
6 зодии с много късмет до края на юни
300 ученици ще гледат на живо тенис събитието на годината благодарение на Postbank и РУО – София-град
10 лесни и вкусни рецепти за футболни мезета
Лято в маникюра (+Снимки)
PIXELS сервира специално преживяване преди първия сервис
Тъжна вест! Почина DJ Steven
Дават над 40 млн. евро на общините да наемат безработни за борба с бедствията
Младеж сам даде на полицаи пликче с трева
България разширява сътрудничеството си с ключови пазари за туризма
Рецидивист, обрал възрастна жена във Варна, остава в ареста
Богата програма от безплатни концерти в Морската градина на Варна
НАСА представи лунни модули за ключовата мисия „Артемида III“
Климатичните промени застрашават милиони домове в Лондон, Есекс и Кент
Ледникът на Страшния съд се топи все по-бързо
Откриха ген, устойчив на антибиотици, в Средиземно море
В Слънчевата система може да е имало още две планети гиганти
Започнаха първите изпитания на „еликсир на младостта“ върху човек