IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Индустрията е изправена пред недостиг на кадри, работната сила застарява


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Охо
преди 4 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Истината е *** България скоро ще умре заедно с последното работещо поколение. Добре че са хората пред пенсия та още се крепи, криво-ляво ***. Хората не става. Бизнеса не плаща, но и работниците не стават, мнизенството са пълни ***, че и саздават 3 пътинпо големи ***. Вижте си децата, не е нужно само да осигурите физическо оцеляване. Кога държавата ще заоипне да работи и да отнема и да ги праща в Африка да се грижат по-добре за тях, че българуте не стават за ридители.
отговор Сигнализирай
69
Хехехе
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: БоянАко работиш както пишеш си го закъсал
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нема желаещи за робе
отговор Сигнализирай
67
Кристиян до 65
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Първо съм на 48, второ съм от София, трето 1400 евро си е доста висока заплата за София. Работя в кол център от 20 години.
отговор Сигнализирай
66
ТОВА Е ИСТИНАТА
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
НАРОДА НАШ ЗАСТАРЯВА МЛАДИТЕ ЕДНИ НА ВЪН А ДРУГИТЕ НА ТУМБИ СИ ПРАВЯТ БЕЛИТЕ ЛИНИИ И БИЯТ ХОРАТА В МОЛОВЕ ГРАДИНКИ. И ВЧЕРА ЧЕТОХ НЕЙДЕ ЧЕ ДА РАБОТИШ Е МНОГО ПОЛЕЗНО ЗА ЗДРАВЕТО ПСИХИКАТА ОСОБЕНО НА ВЕЧЕ ПЕНСИОНЕРИТЕ. ПЪРВО ВЪЗРАСТТА НЕ ПОЗВОЛЯВА ПОВЕЧЕ ОТ 65-68 ДА РАБОТИШ. ИМА БОЛЕЖКИ ОСОБЕНО В ГЛАВАТА. ВТОРО ТУК РАБОТАТА Е ТОРМОЗ СТРЕС И ТРУДНОСТИ. ИЗПЕРКАЛ СИ ОТ ВСЯКЪДЕ.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
До: Кристиян, 1400 евро бруто e доста висока? Момче, от Пакистан ли идваш? За Сф е жалка работа.
отговор Сигнализирай
64
Shady
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: БоянЕ не може толкова неграмотно да пишеш. Този коментар някаква ирония ли е ?
отговор Сигнализирай
63
Какво е
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
индустрия и има ли тя почва в България? Верен отговор: имаше преди 37 години.
отговор Сигнализирай
62
Боян
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Писал съм афтобиографий за много места и никаде не ме вземат. Каде са тези работний места?
отговор Сигнализирай
61
Кики-мики
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ние сме богати.Чекмеджан ни вкара в клуба на богатите.Никой няма да работи повече.
отговор Сигнализирай
Новини