Миро и Анелия. Събраха се, да. Не, не по онзи, другият начин, а в името на един нов, различно звучащ и интересен проект. А именно общата им песен - „Завинаги“.
Парчето, както и повечето, които излизат на българската музикална сцена, не може да бъде сложено под общ знаменател с което и да е – били то на Миро, Анелия или някой друг от нашите музиканти.
Стилът му е баладичен, с поп елементи и най-важното – звучи добре. Музиката е най-силна именно, когато не може да бъде определена. Достатъчно е просто да те накара да я почувстваш.
Стилът му е баладичен, с поп елементи и най-важното – звучи добре. Музиката е най-силна именно, когато не може да бъде определена. Достатъчно е просто да те накара да я почувстваш.
Идеята за съвместна песен я има от много време, но това е именно защото Миро и Анелия се познават от години. Конкретният замисъл на „Завинаги“ води началото си отпреди три месеца, когато двамата влизат в студиото и просто го правят.
Ако се чудите какво е мнението на половинката на Миро - Галя, то е съвсем положително. Освен, че подкрепя дуета, Галка също подготвя самостоятелни проекти с други изпълнители. Изобщо - талантът няма граници.
Музиката и текстът на песента са на самите изпълнители – Миро отдавна се слави с
креативността си не само пред микрофона, но и над белия лист. За добрия краен продукт обаче има голяма заслуга и Мага – струва ми се излишно да споменавам колко е талантлив.
Разбира се, няма да си останем само с доброто звучене – заснемането на клипа е запланувано за идните няколко дни, а сценарият му се пази в дълбока тайна. Доколкото можем да предположим – една голяма любовна история ще пасне идеално.
Телевизионната премиера на „Завинаги“ е в четвъртък вечерта, когато Анелия и Миро ще гостуват в "Шоуто на Слави".
Някои ще кажат, че тенденцията поп и фолк да се обединяват не е от вчера – един не особено удачен вариант са например Софи Маринова и Устата. Преди обаче да направите това нелепо сравнение, помислете дали Миро ви прилича на Устата и дали блендата на Анелия има общо с тази на ромската певица.
Нищо лично против ничий талант и труд, но сме ужасно „за“ попа, а фолкът нещо много-много не ни възбужда.
Та, браво на Миро и Анелия.
Сега си отваряйте очите и ушите, и гледайте какво са сътворили. А пък негативизмът го заровете дълбоко. За добро е.

Водородната икономика е в упадък, но не е победена
Добивът на петрол в ОПЕК нараства през юни с увеличаването на потоците през Ормуз
Тръмп: Уорш ще се изправи пред „малко враждебен“ Управителен съвет на Фед
Европа иска да върне баланса в търговията с Пекин, но не спира да купува китайски климатици
Стоил Цицелков: Политиката във Венецуела ще има все по-голяма роля в етапа на възстановяване
Липсата на горива в Русия бави доставките на храни, опашки за бензин се виждат от космоса
Стрес и кортизол: Как хроничният стрес изтощава организма
СО: Въздухът в София е чист след пожара край "Люлин", няма да предприемаме мерки
Призив за помощ: Спасителят на Сашко от Перник пострада тежко при инцидент
Рецепта от тефтера на баба: Таратор
Акция "Ремонт": Лудогорец взима марокански национал!
Левски извади 2 000 000 евро за звезда на Замбия
Меси и Аржентина оцеляха срещу чудото Кабо Верде в драма
Меси скастри Аржентина: Направихме много лоши неща!
Не е заради липса на качества: Ясно е защо ЦСКА махна Санянг
Мачовете по телевизията днес, 4 юли
Хумус в ориенталски стил
Любовен хороскоп за 6 – 12 юли
Нумерологична прогноза за 4 юли
Синьо лято в маникюра за 2026 (+Снимки)
Хапвайте кайсии за баланс на кръвното и при горещи вълни
Летен коктейл с джин, краставица и мента
Броят на жертвите от земетресението във Венецуела нарасна до 2 645 души
Деян Неделчев – Икебаната претърпя инфаркт
Летен хороскоп за всички зодии
Виц на деня - 04 юли
Днес валежисе спират
Преди 400 г. художник е изобразил феномен, който науката e потвърдила едва наскоро
Малка бактериална тайна може да доведе до по-добри лекарства срещу рак
НАСА с необичайно обещание: Футболна топка ще лети до Луната, ако САЩ спечелят световното първенство
Каква ще бъде съдбата на Слънчевата система след смъртта на Слънцето
Ще успее ли НАСА да изстреля спасителна космическа мисия за „Нийл Герелс Суифт“
Нова мистериозна „врата“ на Марс: Curiosity засне интригуващ обект в кратера Гейл