BGONAIR Live

Китай изпревари САЩ и при смартфоните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
В *** си ще ги навират тез смартове................нета им е филтриран, скаип и феис няма, не могат да гледат порно в офиса..............*** скопените телефони
отговор Сигнализирай
54
рави Рави
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Нормално е където има силна Комунистическа Партия да има висок стандарт,а не като при робите на евреите в Шабесия Американа!!!
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Когато ги изпреварят по качеството на живот на гражданите си,да дойдат да се обадят.
отговор Сигнализирай
52
DO 47
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
TI MOJE DA SI MISLI6 4E SI TAKAV NO ISTINATA EDVAM LI E TAKAVA SLED 500 GODINI TURSKO PRISASTVIE....SPORED MEN PAK PO4TI NQMA 4IST BALGARIN. A TAKIVA KATO TEB SAMO SE SAMOLAGVAT
отговор Сигнализирай
51
Anonimen
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Човек е хубаво да си има позиция и да си я устоява , така че дерзай
отговор Сигнализирай
50
до 49 от славянин
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нямам нужда да си правя генетични изследвания, само като се погледна в огледалото ми става ясно , че съм славянин!
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Те поне имат право , но ние тук в БГ малко трудно , освен ако не си си правил генетични изследвания , ако се интересуваш един швейцарски институт прави такива срещу скромна сума. И да знаеш ако си направиш много интерсно ще ти стане
отговор Сигнализирай
48
Тъпото до славянин
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
*** сме да, китайците с власт са много по-добри. Ходиш по улицата и те целуват и те прегръщат, да ти писне от любов...Ето ти малко от тяхната любов:dnes.bg/technology/2011/11/23/hakerskiiat-pazar-stigna-250-mlrd-dolara.134705
отговор Сигнализирай
47
до 45 от славянин
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз съм български славянин и съм питал хора от въпросните нации как се определят, защото всяко лято изкарвам по 3-4 месеца по морето и ти казвам, че се определят като славяни колкото и да нe ти харесва това.
отговор Сигнализирай
46
до 43 от славянин
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Ето един изключително показателен телешки мозък, той си мисли, че всеки драпа за САЩ защото там е голямото плюскане и големия стандарт! Винаги мога да отида в САЩ, аз имам роднини в Маями от 1948 година, които много пъти са ме канили поне да им гостувам, но нищо не ме влече натам! Един търбухо-чревогъзник винаги най-много ще го привличат мангизите, якото плюскане и ''стандарта'', и това е трагедията на човечеството, че мисли само за материални неща!
отговор Сигнализирай
Новини