BGONAIR Live

В Древния Египет надрусването било нормално ежедневие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Искрен СпецовДа и то точно този който ги е извел до най-голямото величие-Ивелин,син на Вазелин
отговор Сигнализирай
30
Иван
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Американците от десетилетия предписват и се ползва лечебна марихуана по лекарско предписание. Тук у нас България не може . Защото НЗОК прилапва големи пари от фармация мафия и ти си виеш от болки . Девет месеца докторите ми се подиграват с торба хапчета без никакъв обезболяващ ефект . Като искам лечебна марихуана гледат укорително и те обявяват за луд. Е и фараоните са луди но поизкарали империя процъфтяваща 3000.години. Цялото родословие на лекарското съсловие е напълно излишно.
отговор Сигнализирай
29
хората
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
са се дрогирали от древни времена.................нищо ново под слънцето...И вие да вдигате камъни от по един тон и да строите пирамиди за фараоните.............и шие ще се дрогирате.................така са разпускали древните хора от робския физически труд.............богатите пък са се дрогирали от скука....................нищо ново под слънцето!!!
отговор Сигнализирай
28
Зеления Пуми-яр
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
И в Киев надрусването е ежедневие!
отговор Сигнализирай
27
Нина
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
И каква новост е това!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ха познайте и какво са пушили индианците, когато са пристигнали белите в Америка. Какво ли е имало в лулата на мира? И къде са сега тези коренни жители.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Александър ТацовАааа саше ти ако си искаш се друсай и си намери някой талибан нов внос да те мън дръъъсаа това си е твое евроатлантическо ежедневие
отговор Сигнализирай
24
Пижо
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Че то надрусването е ежедневие и в Киев, и в Елисейския дворец, и в Берлин...
отговор Сигнализирай
23
васко
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
лили най накрая каза какво са правили древните египтяни :) ся ако каже и кой е построил пирамидите ,,,,,,
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
А в съвременна България слабата журналистика
отговор Сигнализирай
Новини