BGONAIR Live

Бюти инфлуенсърка почина след козметична операция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
73000 последователи и ни занимавате, защо?
отговор Сигнализирай
17
Гордостта е грях
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
А разплатата за греха е cмъpm. Здрав, прав и напълно нормално изглеждащ човека да се подложи на медицинска операция за разкрасяване е безумна гордост и Господ я е прибрал при Себе Си неразкаяна за греховете си, за вразумление на всички останали. Козметичните операции до допустими след катастрофа или тежко изгаряне или други наистина обезобразяващи състояния, а не от гордост и желание за самоизтъкване и превъзходство над околните. СЕГА ОПРЕДЕЛЕНО Е СТАНАЛА МНОГО ИЗВЕСТНА ТАЯ
отговор Сигнализирай
16
Хахаха
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 8
Русия и медицина.
отговор Сигнализирай
15
метохът
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Ку.ха лей-ка....
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ахахахахааахахааааа
отговор Сигнализирай
13
Бог да прости
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 14
Тия хора не се научиха, че в Русия не се ходи по никакъв повод. Но най-виновни са българските русофили защото подвеждат по-наивните български граждани с хвалбите си и превъзнасянията на голташка Русия.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Памет за Лорена Камбурова. И тя си отиде в "болница" в Москва, милата...Поклон.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Лекарите са постъпили хуманно- евтаназирали са я за да не се мъчи. Също и да не мъчи околните със съдържанията си.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Дарвин хареса това
отговор Сигнализирай
9
Право в целта
преди 5 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 7
Абе, смехурковци жалки, защо занимавате хората с този случай, който е от преди цели 4 години - от 2022 г.?!?!? Или понеже жената е рускиня, а операцията е била в Москва и затова трябва да се плюе. Скрийте се в миша дупка, интриганти долни!
отговор Сигнализирай
Новини